Anoniem –
Leuke eerste fiets!
Anoniem –
Mooi fietsje, supermooie kleur! Dit fietsje gekocht als opvolger van de little starter loopfiets die ik hier ook reeds kocht en waar ik zeer tevreden van was!
Anoniem –
Alain Colpaert –
Mooi en degelijk loopfietsje waar onze kleinzoon veel plezier zal aan beleven!
J Beijerink –
Onze Bandit Duarte (26 maanden oud en 86 cm lang).
De Bandits and Angels Starter retro petrol blauw is een loopfiets voor kinderen vanaf 2 jaar. Een stoer eerste fietsje waarmee je kind zelf op pad gaat! De loopfiets heeft een verstelbaar zadel met een zithoogte van 29 tot 39 cm. Daardoor staan de voetjes stevig op de grond. Je kind duwt zichzelf vooruit en bepaalt zelf het tempo. Het stuur is verstelbaar van 49 tot 55 cm. Zo groeit de fiets een tijdje mee.
De loopfiets heeft luchtbanden met een autoventiel en aluminium spaken. Daardoor rijdt de fiets soepel over verschillende ondergronden. Op het veiligheidsspatbord rust je kind even uit. Of de voetjes gaan op de voetenplank tijdens het rijden. De lage instap maakt het opstappen makkelijk. Na het spelen kun je de loopfiets personaliseren met een optionele kinbeschermer met naam. Ook zijn er accessoires zoals een standaard, bel, mandje of draagriem verkrijgbaar.
Ivo Pinxten –
gewoon goed