Rob Asbreuk –
De Black Bandit voldoet aan alle verwachtingen. Zoals op de foto is die ook in het echt. Zelfs nog mooier! Eenvoudig te monteren en mijn kleinzoon is er helemaal gelukkig mee!
koen struyf –
Anoniem –
Stevige loopfiets!
Karin van Wakeren –
super gave loopfiets !
Anoniem –
Kelly Grammet –
Heel leuk en stoer jongensfietsje! We kochten dit voor de jongste van 2 maar de oudste van 4 wil er ook steeds op rijden.
Ria Den Brinker –
Mijn kleinzoon krijg hem voor zijn verjaardag 18-01-2021 maar onze andere kleinzoon heeft deze zelfde fiets gehad 4jaar geleden en weet dat het een super fiets is en heel veel gebruik
Anoniem –
Echt een stoere loopfiets! Zeker met de kinbeschermer wordt het een ding om trots op te zijn!
Rolinka Schuit –
Prachtig loopfietsen met naam om kin te beschermen
Wesley de Haas –
Banden zijn niet met elke standaard fietspomp op te pompen
Gertjan den Hollander –
Stoere fiets!
Onze Bandit Jace is 2 jaar oud en 88 cm lang.
De Bandits and Angels Black bandit 2in1 is een houten loopfiets voor kinderen vanaf 2 jaar. Een stoer zwart model waar je kind zelf mee op pad gaat! Het frame is in twee standen te zetten. Op de lage stand kan je kind voorzichtig oefenen en wennen aan het evenwicht. Daarna verander je het frame naar de hoge stand. De zithoogte is verstelbaar van 30 tot 43 cm. Zo groeit de loopfiets mee en heeft je kind jarenlang plezier van zijn eerste fiets.
Hij duwt zich af met zijn voeten en stuurt door het park of over het terras. De luchtbanden rollen soepel over verschillende ondergronden. Daardoor kan hij lekker doorrijden zonder veel weerstand. De stuurbegrenzer zorgt ervoor dat het stuur niet te ver kan draaien. Dat geeft extra veiligheid tijdens het spelen. De handvaten zijn ontworpen om je kind goed grip te geven. Wil je de loopfiets persoonlijker maken? Voeg dan een kinbeschermer met naam toe. Dat beschermt het frame en maakt de fiets meteen herkenbaar op school of in de speeltuin.
Jeroen van den Berg –
Mooie, stevige loopfiets. Goede prijs/kwaliteitverhouding!