Je kind wordt 1 jaar. Van harte gefeliciteerd! Dit is nogal een gebeurtenis. Op zo’n eerste verjaardag wordt er vaak flink uitgepakt. Dat geldt ook voor het cadeau. Maar wat voor cadeau geef je? Rond deze leeftijd kan of leert een kindje kruipen, zitten, staan en misschien wel al lopen. De ene is daar wat sneller in dan de ander. Bij Bandits and Angels vind je speelgoed dat in al deze fasen te gebruiken is. Zo kan er worden gezeten op een hobbelpaard. Maar er zijn ook loopwagens om mee te lopen. Dus geen zorgen, bij ons slaag je altijd voor een cadeau voor een kind van 1 jaar! Wij vinden het mooi dat al onze producten iets kunnen ontwikkelen. Denk aan balans, beweging, motoriek, etc.
Houten speelgoed cadeau geven
Bij Bandits and Angels vind je voornamelijk houten speelgoed. Het voordeel van hout? Het is het milieuvriendelijker dan kunststof. Het brengt minder grondstoffen met zich mee. En dus ook geen schadelijke stoffen. Wel zo veilig aangezien kinderen alles in hun mond stoppen. Bovendien gaat houten speelgoed minder snel stuk. Dit maakt het dus tevens duurzaam. Kinderen kunnen er langer mee spelen. En het kan ook door worden gegeven aan een volgende generatie. Heb jij bijvoorbeeld ook niet nog een oud hobbelpaard op zolder staan? Qua uiterlijk heeft houten speelgoed vaak minder felle kleuren dan kunststof speelgoed. Dit kan ook voordelig zijn voor overprikkeling.
Hobbelpaard cadeau 1 jaar
Heb jij geen hobbelpaard meer op zolder staan? We got you! Een Bandits and Angels hobbelpaard is een fantastisch cadeau. Dit stuk speelgoed is tijdloos. En het bevordert de motorische ontwikkeling van je kind. Ze moeten zich vasthouden aan de handvaten. Ze moeten heen en weer bewegen om te hobbelen. Tegelijkertijd is het ook noodzakelijk om balans te houden. Ook al zitten ze natuurlijk veilig achter de veiligheidsbeugel. En worden ze steeds groter? Dan kan de beugel eraf. Zo kunnen ze nog lang plezier van dit leuke cadeau hebben. Het houten hobbelpaard is verkrijgbaar in diverse kleuren. Is jouw kind er nog te klein voor? Dan staat het paard ook al heel leuk in de kinderkamer ter decoratie!
Loopwagen cadeau 1 jaar
Een houten loopwagen is altijd een hit. Met dit cadeau zit je goed! Met zo’n wagentje ga je een stap verder wat betreft evenwicht en balans. De kleine zal namelijk zelf moeten stappen. Goed voor de motoriek in de benen. De Bandits and Angels loopwagens zijn perfecte hulpmaatjes! Een maatje die ondersteuning biedt. Ondersteuning tijdens de wankele stapjes. De kantelveiligheid is hoog dankzij de plaatsing van de duwstang. Deze bevindt zich in het midden van het wagentje. Er is keuze uit veel verschillende kleuren. Zo weten we zeker dat er voor iedereen een mooi cadeau te vinden is. Welke is jouw favoriet?