Walter Henao Parra –
Roos Koolbergen –
Duidelijke omschrijving voor welke fiets de onderdelen zijn. Hierdoor niet mis gekocht
Susan Maas –
Jeroen Derey –
Anthara Hagen –
Ik was een onderdeel kwijt waardoor we het fietsje niet meer als driewieler konden ombouwen. Zo fijn dat je het onderdeel gewoon kunt bestellen en nu heeft mijn zoontje er heel veel plezier van!
Anoniem –
fijn dat dit onderdeel los te verkrijgen is
Vincent Meerveld –
Anoniem –
bert beerta –
wij hadden een wiel en achteras nodig om van een loopfiets een 3wieler te maken . alle onderdelen nog verkrijgbaar . top
Lisette van den Berg –
Heel fijn dat je na 3 jaar een los onderdeeltje kan bestellen. Topservice!
Freek Theunissen –
4-in-1 as is met kleine aanpassing te monteren op 2-in-1 fiets. Hierdoor een iets grotere drie wieler te realiseren
Ruud Augustin –
Ik had een onderdeel besteld voor een loopfiets welke al eerder is aangeschaft. Fijn dat je onderdelen los kunt bestellen tegen een redelijke prijs.
ben wemmers –
Foto's van het te kopen spul zijn duidelijk en goed verantwoord waar het voor dient. Verder ook geen onzinnige zaken vermeld.
Rob Ploum –
Snel en goed
Anoniem –
Fons Van Bael –
verpakking kon beter
Anoniem –
Prima! Past goed!
Anoniem –
Loopfietsje kan nu weer een kleinkind mee!
Jos Bloemen –
had een nieuwe as nodig, gemakkelijk te vinden en snel geleverd.
J. Jetten –
Fantastisch goede service en vriendelijk bij een na bestelling
Mirjam Van Deventer –
in combinatie met kinbeschermer besteld. Helaas niet alles tegelijk geleverd
Marianne Heblij –
Ik had een extra onderdeel nodig, die niet op de website vermeld stond, toch de volgende dag al geleverd. Héél fijn!!!!